واحد زنجیره تامین:


وظیفه ی ما و همکارانمون در واحد تامین اینه که مرغوب ترین و مقرون به صرفه ترین مواد اولیه ی محصولات رو در کوتاه ترین زمان ممکن، تهیه کنیم. مواد اولیه ای که دارای بالاترین کیفیت هستند تا تضمینی باشه برای محصولی که نهایتا به دست شما عزیزان میرسه. پیگیری، مهم ترین کلمه ای هستش که مدام در واحد تامین به گوش میخوره.

در حقیقت، چرخه ی تولید در این مجموعه با تلاش شبانه روزی همکاران واحد تامین، در هم تنیده شده و ارتباطی جدانشدنی داره.


واحد تولید  :


همه چیز، از لحظه ی ورود به کارخونه ی گوشتی تا بارگیری ماشین های پخش و روانه کردن محصولات برای رسیدن به دست مشتری، مثل یک سفر هیجان انگیز به نظر میرسه، بوی گوشت ها ی تازه ی سفید و قرمز، یکی از اشتها برانگیزترین بوهایی هستش که از فضای کارخونه به مشام میرسه. تنوع بالای محصولات تولیدی، باعث شده که هر کدوم از سالن های کارخونه، حال و هوایِ خوب و منحصربفرد خودشو داشته باشه.

بیشترین نکته ای که نظر همه رو در بدو ورود به خودش جلب میکنه، میزان رعایت پروتکل های بهداشتی و کیفیت مواد اولیه ی مورد استفاده هستش.

و از اونجایی که عشق به مشتری و اهمیت سبد غذایی خانواده ها مهترین و بارزترین هدف ماست، شک نکنین که محصولات ما، خوشمزه ترینه...


واحد مارکتینگ :


 اولین وظیفه بخش بازاریابی، توانمند کردن  تشکیلات برای جذب مشتری ست. 

همه ی ما اینجا در تلاشیم که با شما مشتری عزیز، تعاملات مثبت و پایداری ایجاد کنیم.

اکثریت قریب به اتفاق آدما، وقتی کلمه ی بازاریابی رو میشنون، تبلیغات به روش ویزیتورهای فروشگاهی براشون تداعی میشه!

شاید براتون جالب باشه، تحقیقات بازار، طراحی محصول، قیمت گذاری، بسته بندی و حتی تبلیغات، فقط ویترینی از کار ماست و بخش اصلی فعالیتمون اینه که چطور پیداتون کنیم، نیازهاتون رو به عنوان یه مشتری بفهمیم و ببینیم که برای حفظ و نگهداری شما ، باید چه کارهایی انجام بدیم؟!

در حقیقت هر اتفاقی که به تعاملِ دوطرفه ی سازمان و مشتری ارتباط داشته باشه، از کمپین های 360 درجه ی  فروش و بازاریابی گرفته تا یک تماس انتقادی یا پیشنهادی ساده، به حوزه ی فعالیت بازاریابی مربوط میشه و تلاش همکاران مارو می طلبه.

اعتراف می کنیم که کارمون اصلا راحت نیست ولی ارزش همراهی و همدلی شما  رو به شدت داره.

بدون مشتری، نه درآمدی وجود داره و نه تجارتی! جذب مشتری شرکت را برای بالا بردن حجم کارهای تجاری خود تقویت میکنه. البته بازاریابی انتهای کار فروش نیست و در این بخش به مشتری آگاهی داده می شه و سعی بر اینه که توجه مشتری به مسئله مورد نظر معطوف باشه.

دومین وظیفه بخش بازاریابی حفظ مشتریان فعلی شرکت و افزایش و فعال کردن هر چه بیشتر آنهاست. این بخش از کار ممکنه قدری مشکل تر باشه و نیاز به سرمایه گذاری داشته باشه چون مشتریانی که به سختی از این در وارد شدن، به آسانی از در دیگر خارج میشن! 

مشکلات و مسائل زیادی وجود داره که قدرت شما را در این بخش محدود می کنه.


واحد فروش :


قلب تپنده ی شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش

قلبی که با فعالیت و پویایی شبانه روزی، در شناخت نیازهای منطقه ای و برطرف کردن آن، لحظه ای از تپش نمی ایستد.

تلاش بی وقفه ی همکاران واحد فروش، باعث شده است که  محصولات متنوع فرآورده های پروتئینی کوروش، در فروشگاه های زنجیره ای و خرده فروشان در استان تهران و همچنین شهرستان ها، یافت و در دسترس مشتریان قرار گیرد.


واحد توزیع :


سیستم توزیع و پخش کالا، نقش برجسته وقابل توجهی دردستیابی به اهداف فروش شرکت ها و تولید کنندگان دارد و محصولات آنها را درمعرض دید خریداران ومصرف کنندگان قرارمی دهد، هنگامی که این امربه درستی انجام شود، نتیجه مثبتی حاصل خواهد شد.

سیستم توزیع فرآورده های پروتئینی کوروش به منظور گسترش کسب و کار و نزدیک شدن هر چه بیشتربه چشم اندازشرکت، در آینده ای نزدیک شامل 8 مرکز توزیع مواد تازه درشهرهای تهران، اردبیل، گرگان، کرمانشاه، مشهد، کرمان، اصفهان و شیراز خواهد داشت، افزون بر این 2 مرکز توزیع غذای آماده و سوسیس و کالباس را در تهران نیز دربر میگیرد .

همچنین شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش با راه اندازی واحدCRM  برای رانندگان واحد توزیع خود، سعی در بالابردن هرچه بیشتر کیفیت واحد توزیع خود دارد.

در صورت داشتن هر گونه انتقاد، پیشنهاد در رابطه با رانندگان و خودروهای توزیع شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش می توانید با شماره تلفن 45579400-021 تماس گرفته تا همکاران ما شما را دراین زمینه یاری کنند.