جمعی از کارکنان شرکت فرآورده ­های پروتئینی کوروش، در قالب تور آموزشی از تمامی بخش ها و خط تولید کارخانه فرآورده های پروتئینی کوروش بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش (KPC)، صبح امروز10 آذر ماه جمعی از کارکنان واحد فروش شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش در قالب  اولین تور آموزشی از تمامی بخش ها و خط تولید کارخانه بازدید بعمل آوردند .

به گزارش روابط عمومی فرآورده های پروتئینی کوروش،  در حال حاضر این کارخانه با ظرفیت تولید روزانه 220 تن محصول از جمله انواع گوشت گوسفند و گوساله و مرغ قطعه بندی و بسته بندی شده، انواع سوسیس، جوجه کباب در طعم های مختلف و غذاهای آماده و نیمه آماده را  تولید می کند و کمی بیش از  500 نفر به طور مستقیم در این کارخانه مشغول به کار می باشند.

شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش محصولات خود را با نام تجاری "کیمبال" را روزانه بصورت تازه در اختیار فروشگاه های معتبر قرار داده تا در دسترس مردم قرار گیرد.


شایان ذکر است در صورتی که تمایل به بازدید از مراحل تولید محصولات فرآورده های پروتئینی کورورش را دارید اطلاعات تماس خود را به سامانه SMS شرکت، به شماره 5000111 ارسال فرمائید تا در لیست بازدید قرار گیرید.