گروه صنعتی گلرنگ به عنوان حامی چهارمین برنامه «روزی با دانشگاه تهران» به پاس تلاش و همت دانش‌آموزان گرامی به ۸۰ دانش‌آموز، ۸۰ کارت هدیه به مبلغ دو میلیون ریال هدیه خواهد داد.

اسامی برندگان این برنامه که ۱۸ شهریور ماه با استقبال بیش از ده هزار نفر از دانش‌آموزان در سراسر کشور به‌صورت مجازی برگزار گردید، در هفته اول مهر ماه اعلام خواهد شد و گروه صنعتی گلرنگ حامی مالی این مسابقات خواهد بود.

هدف از این برنامه کمک به داوطلبان آزمون سراسری برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته‌های تحصیلی و آشنایی دانش ‎‌آموزان با ظرفیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه تهران و همچنین آشنایی آنها با باشگاه دانش آموزی در دانشگاه تهران بود.

در این برنامه دو مسابقه با عنوان «چقدر دانشگاه تهران را می شناسید؟» و دیگری «مرور خاطرات، دلنوشته‌ها و عکس‌هایی با دانشگاه تهران» برگزار شد.

همچنین در این برنامه به‌صورت آنلاین به سوالات دانش آموزان در ارتباط با ظرفیت‌های دانشگاه تهران، رشته‌های تحصیلی آن و نحوه ثبت نام و عضویت در باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران و سایر موارد مشابه پاسخ داده شد.

با توجه به استقبال گسترده دانش‌آموزان عزیز از چهارمین دوره برنامه روزی با دانشگاه تهران، مرحله دوم این برنامه با هدف کمک به داوطلبان آزمون سراسری برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته‌های تحصیلی به‌صورت برخط در زمان اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی با حضور معاونان آموزشی پردیس/دانشکده‌های دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی به زودی از سامانه باشگاه دانش‌آموزی به آدرس tcs.ut.ac.ir اعلام می‌شود.