شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش با بیش از دو سال فعالیت در زمینه تولید و توزیع انواع محصولات غذایی با هدف کیفیت و تنوع، برند جدید "نیک شف" را روانه بازار کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش برند "نیک شف"، به معنای آشپز خوب با شعار (فقط لذت ببر) را از اول شهریور ماه 1400 با هجده محصول متنوع ، در چهار گروه محصول روانه بازار کرد.

محصولات جدید برند "نیک شف" در گروه محصولات آبزیان، میگو پلویی و میگو110-150 کلاسیک 400 گرمی، میگو71-90 کلاسیک، میگو71-90 کلاسیک و میگو 91-110 کلاسیک 500 گرمی، ماهی قزل آلا کامل 700 گرمی، فیله ماهی گالیت، فیله ماهی شوریده و فیله ماهی قزل آلا صورتی 400 گرمی و در گروه محصول پنیر پیتزا 4 محصول پنیر رنده شده 180،500،1000 گرمی و پنیر موزارلا 500 گرمی می باشد.

همچنین در گروه محصولات خمیر و نان، انواع خمیر پیتزا، پیراشکی، یوفکا و خمیر سمبوسه و اسپرینگ رول و در گروه محصولات فرنچ فرایز نیز سیب زمینی خلالی و توپی با وزن 750 گرم را  در دسترس مردم عزیزمان در سراسر ایران قرار داد.

مدیر عامل فراورده های پروتئینی کوروش ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بی وقفه تمامی پرسنل فرآورده های پروتئینی کوروش اعلام نمودند ویژن برند "نیک شف" تبدیل شدن به بزرگترین و بهترین برند صنعت غذای آماده و نیمه آماده در کشور است و این مهم را با تلاش، پشتکار و تخصص همکاران گرانقدر در شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش در مدت زمان کوتاهی دست یافتنی دانست.


جهت مشاهده ویدئو  کلیک  کنید.