شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش که بیش از یکسال است با هدف کیفیت و تنوع، محصولات مختلفی را با برند کیمبال روانه سفره های خانواده ایرانی کرده است، سیزده محصول جدید را با برند کیمبال روانه بازار کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش پنج محصول جدید در گروه غذاهای آماده به مصرف، یک محصول آماده به پخت و پنج محصول جدید در گروه سوسیس و کالباس و دو محصول فرنچ فرایز توپی و خلالی روانه بازار شد.

محصولات جدید در گروه محصولی غذای نیمه آماده مصرف فیله مرغ سوخاری، شنیسل سوخاری 400 گرمی، ناگت مرغ و فلافل 500 گرمی می باشد و در گروه محصولی آماده پخت همبرگر 500 گرمی گوشت گوساله و همچنین فرنچ فرایز توپی و خلالی می باشد.

همچنین محصولات جدید در گروه محصولی سوسیس و کالباس، کالباس گوشت بوقلمون 90% (ترکیتو)، کالباس گوشت مرغ 90% (چیکنتو)،  در بسته بندی 250 گرمی، کالباس مخلوط گوشت مرغ و قارچ 60% بسته وکیومی 300 گرمی، کالباس خشک 60 درصد، کالباس ليونر 55% و کالباس مارتادلا 40% خانواده در دسترس مردم عزیزمان می باشد.

آقای شریفی مدیر مارکتنیگ شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش با بیان اینکه سیزده محصول فوق با برند کیمبال از همینک در دسترس می باشد افزود:

وقتی میهمان ناخوانده ای به نام کرونا، روزگارمان را تسخیر می کند و برنامه هایمان را اسیر جبرِ تغییر می نماید، ناگزیر به تلاش بیشتر برای بهبود اوضاع خورد و خوراکمان هستیم، آنجا که داروها برای شکست یک ویروس در می مانند و روزها و ماه ها درگیر پیدا کردن راهکاری چاره ساز هستیم تا بار دیگر رنگ سلامتی را به اجتماعِ زمین هدیه کنیم، غذا میتواند بعنوان سپری محکم وآهنین  از ما محافظت نماید، بیشترین تاثیر غذا، در حوزه ی پیشگیری به چشم می آید، درست زمانی که هیچ اثری از بیماری در ما دیده نمی شود.

در این گیرو دار، به محصولاتی که بود بسنده نکردیم، و با تلاشی مضاعف، پا را از محصولات تازه، سوسیس، کالباس و غذای نیمه آماده فراتر گذاشتیم و سهم خود را از سفره های پر برکت مردم عزیزمان بالاتر بردیم.

این پاییز را به فال نیک میگیریم و امیدواریم تا بار دیگر به شادی، میهمان سفره های پر مهر شما باشیم.