به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش، فروشگاه آنلاین و تلفنی محصولات شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش، با نام تجاری "رُستیک" در تاریخ 99/9/9 و با حضور جمعی از مدیران ارشد، و پرسنل شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش افتتاح شد.


مهیار خیرخواه مدیر پروژه "رُستیک" ضمن تقدیر و تشکر از تمامی همکارانی که در راه اندازی این فروشگاه همکاری داشتند افزود:

 با توجه به شیوع اپیدمی ویروس کرونا، خریدهای اینترنتی افزایش چشم گیری داشته، در همین راستا شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش با هدف تسهیل روند خرید در بحرانی ترین وضعیت جامعه اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی "رُستیک" کرده تا هموطنان عزیزمان به ساده ترین شکل ممکن بتوانند سفارشات خودرا از قبیل انواع گوشت گوسفند، گوساله، مرغ، ماهی، میگو، انواع سوسیس و کالباس، کنسرو، غذای آماده و . . . را بصورت آنلاین و  تلفنی ثبت و در کمترین زمان ممکن، با کیفیت ترین و تازه ترین کالاها را درب منزل و یا محل کار خود در تهران تحویل بگیرند.


اسماعیل افشار مدیر عامل شرکت فراورده های پروتئینی کوروش در این مراسم  با قدردانی از مدیر پروژه " رُستیک"  و مدیر بازارایابی شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش افزود:

 راه اندازی فروشگاه "رُستیک" در تاریخ 99/9/9 را به فال نیک می گیریم و با یاری خداوند و کمک تمامی همکارانمان در شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش و بهره مندی از تجربیات موجود به زودی شاهد بهره برداری از تمامی پتانسیل فروشگاه "رُستیک" خواهیم بود.

مشتریان فروشگاه  "رُستیک" می توانند، از طریق وب سایت www.Rustic.ir سفارشات خود را بصورت آنلاین به ثبت رسانده  و یا با شماره گیری تلفن ، 02145579900 محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی "رُستیک" تهیه نمایند.


فروشگاه اینترنتی "رُستیک" با تنوع محصولات متنوع توانسته است حجم زیادی از نیاز سبد غذایی مردم تهران را تامین و در راستای مرتفع نمودن این نیاز، گامی موثر بردارد.


سفارش تلفنی : 45579900-021

جهت سفارش آنلاین از فروشگاه اینترنتی "رُستیک" کلیک کنید.